Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی مهد کودک psd

بکگراند فانتزی مهد کودک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند فانتزی مهد کودک مناسب برای طراحی های گوناگون مهد کودک ها و طراحی های کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا و به صورت کاملا لایه باز می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی مهد کودک و طراحی های کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd در سایز ۲۱ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۹ مگا بایت می باشد.

بکگراند فانتزی مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی مهد کودک psd
بکگراند فانتزی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 19 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما