Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی قاب عکس کودکانه psd

بکگراند فانتزی قاب عکس کودکانه psd

 بکگراند فانتزی قاب عکس کودکانه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح جذاب از بکگراند فانتزی کارتونی قاب عکس کودکانه با فرمت psd و مناسب برای مهد کودک ها و قرار دادن تصاویر فرزندانتان در آن.

از ویژگی های این بکگراند فانتزی قاب عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند فانتزی کارتونی قاب عکس کودکانه کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند فانتزی کارتونی قاب عکس کودکانه با کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح بکگراند فانتزی قاب عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ سانتیمتر در ۳۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۲۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند فانتزی کارتونی قاب عکس کودکانه با فرمت psd تنها ۱ مگا بایت است.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند فانتزی از قاب عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

بکگراند فانتزی قاب عکس کودکانه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما