Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی قاب عکس مهد کودک psd

بکگراند فانتزی قاب عکس مهد کودک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند فانتزی قاب عکس مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند فانتزی قاب عکس مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند فانتزی قاب عکس مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده که به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند فانتزی قاب عکس مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd تنها ۴ مگا بایت می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند فانتزی قاب عکس مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd در سایز ۶۱ در ۴۳ سانتیمتر و با رزولیشن ۱۳۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند فانتزی قاب عکس مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲ مگا بایت می باشد.

بکگراند فانتزی قاب عکس مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند فانتزی قاب عکس مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی قاب عکس مهد کودک psd
بکگراند فانتزی قاب عکس مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما