Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی عاشقانه psd

بکگراند فانتزی عاشقانه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند فانتزی عاشقانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی عاشقانه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند عاشقانه فانتزی مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون با فرمت psd و کاملا لایه باز می باشد و می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند لایه باز فانتزی عاشقانه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب برای طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی عاشقانه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۶۱ در ۴۴ سانتمیتر و با رزولیشن ۲۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز فانتزی عاشقانه با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۵ مگا بایت می باشد.

بکگراند فانتزی عاشقانه

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند عاشقانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی عاشقانه psd
بکگراند فانتزی عاشقانه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 45 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما