Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند سه بعدی مانیتورینگ جهانی psd

بکگراند سه بعدی مانیتورینگ جهانی psd

طرح لایه باز بکگراند سه بعدی مانیتورینگ جهانی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی از مانیتورینگ جهانی با فرمت psd و مناسب برای انواع فعالیت های تبلیغاتی و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند سه بعدی مانیتورنیگ جهانی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز سه بعدی مانیتورینگ جهانی با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از هر کدام این لایه ها در طراحی های دیگر خود استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز بکگراند لایه باز سه بعدی مانیتورینگ جهانی با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند سه بعدی مناسب برای مانیتورینگ جهانی با فرمت psd بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشذ.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند لایه باز  سه بعدی مانیتورینگ جهانی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۸ مگا بایت است.

بکگراند سه بعدی مانیتورینگ جهانی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند سه بعدی مانیتورینگ جهانی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند سه بعدی مانیتورینگ جهانی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 48 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما