Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند تبلیغاتی شکلات فروشی psd

بکگراند تبلیغاتی شکلات فروشی psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند تبلیغاتی ارائه شده در این پست یک طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی شکلات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز تبلیغاتی شکلات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند لایه باز تبلیغاتی شکلات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز تبلیغاتی شکلات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بش از ۸ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز تبلیغاتی شکلات فروشی با فرمت psd در سایز ۱۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند آماده تبلیغاتی شکلات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۷ مگا بایت می باشد.

بکگراند تبلیغاتی شکلات فروشی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند آماده تبلیغاتی شکلات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند تبلیغاتی شکلات فروشی psd
بکگراند تبلیغاتی شکلات فروشی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 47 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com