Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی آسمان psd

بکگراند تبلیغاتی سه بعدی آسمان psd

 بکگراند تبلیغاتی سه بعدی آسمان psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی از آسمان مناسب برای طراحی های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های بکگراند تبلیغاتی سه بعدی آسمان با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی مناسب برای طراحی با بکگراند آسمان کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید متناسب با نیاز های خود هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • فرمت این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی مناسب برای طراحی با بکگراند آسمان psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ اجرا خواهد شد.
  • این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی مناسب برای طراحی های گوناگون در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای طراحی های سه بعدی با بکگراند آسمان تنها ۳۱ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند تبلیغاتی سه بعدی آسمان psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

1 thought on “بکگراند تبلیغاتی سه بعدی آسمان psd

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 31 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما