Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند انتزاعی کارت پستال psd

بکگراند انتزاعی کارت پستال psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند انتزاعی کارت پستال مناسب برای طراحی کارت پستال و کارت ویزیت با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند انتزاعی کارت ویزیت و کارت پستال با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز انتزاعی کارت پستال و کارت ویزیت با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز انتزاعی کارت پستال و کارت ویزیت با فرمت psd بیش از ۱۰ لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند انتزاعی لایه باز کارت پستال و کارت ویزیت با فرمت psd در سایز ۲۱ در ۳۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند انتزاعی لایه باز کارت پستال و کارت ویزیت با فرمت psd تنها ۴۵ مگا بایت می باشد.

بکگراند انتزاعی کارت پستال

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند انتزاعی لایه باز کارت پستال و کارت ویزیت با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند انتزاعی کارت پستال psd
بکگراند انتزاعی کارت پستال psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 45 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com