Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز گرافیکی کارتونی بکگراند و آیکن کودکانه مهد کودک psd

بکگراند و آیکن کودکانه مهد کودک psd

طرح لایه بازا رائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند و آیکن کودکانه مهد کودک برای طراحی های کودکانه و مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd و با کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این بکگراند و آیکن کودکانه مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند و آیکن کودکانه مناسب برای مهد کودک با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییرمد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از آیکن های بکار رفته در آن در طراحی های گوناگون دیگر استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز بکگراند و آیکن کودک مناسب برای مهد کودک با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۲۶ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون و مناسب برای چاپ بنر و پوستر می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند و آیکن کودک مناسب برای مهد کودک با فرمت psd و با حجم ۲۵ مگا بایت می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند و آیکن کودکانه مناسب برای مهد کودک بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب برای طراحی می باشد.

بکگراند و آیکن کودکانه مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند و آیکن کودکانه مناسب برای مهد کودک ها و طراحی های کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز مناسب از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند آیکن کودکانه مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما