Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند آماده کارت ویزیت صورتی psd

بکگراند آماده کارت ویزیت صورتی psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت ارائه شده در این پست یک طرح لایه باز بکگراند آماده کارت ویزیت صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز آماده کارت ویزیت صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارت ویزیت آماده صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز آماده کارت ویزیت صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح بکگراند لایه باز آماده کارت ویزیت صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۹۰ در ۵۹ سانتیمتر با رزولیشن ۱۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گرافیکی فانتزی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۲ مگا بایت می باشد.

بکگراند آماده کارت ویزیت صورتی

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند آماده کارت ویزیت صورتی psd
بکگراند آماده کارت ویزیت صورتی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 32 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما