Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند آتلیه عکس پسرانه و پوشاک psd

بکگراند آتلیه عکس پسرانه و پوشاک psd

 بکگراند آتلیه عکس پسرانه پوشاک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست یکی از طرح هایی می باشد که هم می توانید به عنوان مدل پروژه آتلیه عکس پسرانه و هم طرح های تبلیغاتی فروشگاه های پوشاک مردانه از آن استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح بکگراند آتلیه عکس پسرانه و یا طراحی های تبلیغاتی فروشگاه پوشاک مردانه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند آتلیه عکس پسرانه یا طرح تبلیغاتی پوشاک مردانه با فرمت psd بوده و می توانید تغییرات مد نظر خود را در لایه های آن اعمال کنید و یا از آن برای طراحی های دیگر خود ایده بگیرید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند تبلیغاتی فروشگاه های پوشاک مردانه ۵ لایه می باشد.
  • این طرح بکگراند آتلیه عکس پسرانه و یا طرح تبلیغاتی پوشاک مردانه در سایز ۲۰ در ۱۳ سانتیمتر و با رزولیشت ۲۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند آتلیه عکس پسرانه با کیفیت بالا مناسب برای طراحی های تبلیغاتی پوشاک مردانه تنها ۹ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح بکگراند آتلیه عکس مردانه یا طرح تبلیغاتی پوشاک مردانه با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب این پست بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند آتلیه عکس پسرانه پوشاک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

1 thought on “بکگراند آتلیه عکس پسرانه و پوشاک psd

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 9 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما