Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند آبرنگ شاخ و برگ psd

بکگراند آبرنگ شاخ و برگ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک بکگراند آبرنگ شاخ و برگ با فرمت psd و لایه باز مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند آبرنگ شاخ برگ با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند آبرنگ شاخ برگ ارائه شده در این پست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز آبرنگ شاخ و برگ با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳ لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز آبرنگ شاخ و برگ با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۰ در ۴۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند آبرنگ شاخ برگ با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۸ مگا بایت می باشد.

بکگراند آبرنگ شاخ و برگ

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند آبرنگ شاخ برگ با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند آبرنگ شاخ و برگ psd
بکگراند آبرنگ شاخ و برگ psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 28 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما