Taking too long? Close loading screen.

.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۶ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح بنر گرامی داشت زائرین طرح-۶ و خیر مقدم پس از باز گشت از سفر زیارتی با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ بنر می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۵ مگا بایت می باشد.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۶ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و بنر گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر سوریه بنر زائر سوریه بنر زیارت سوریه بنر زائرین سوریه بنر تبریک زیارت سوریه بنر لایه باز زیارت سوریه طرح لایه باز زائرین سوریه

بنر گرامی داشت زائرین طرح-6 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۶ psd

بنر گرامی داشت زائرین طرح-6 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۶ psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com