Taking too long? Close loading screen.

.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۸ psd

طرح لایه باز بنر گرامی داشت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۸ پس از بازگشت از سفر عتبات عالیات با فرمت psd و قابل ویرایش می باشد.

این طرح لایه باز بنر شهری گرامی داشت زائرین از عتبات عالیات با فرمت psd دارای ویژگی های زیر می باشد.

  • طرح بنر شهری گرامی داشت زائرین پس از سفر عتبات عالیات با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر شهری گرامی داشت +زائرین از عتبات عالیات با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۵۰ در ۸۰ سانتیمتر و رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت چاپ بنر می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از سفر زیارتی عتبات عالیات با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۸ مگا بایت می باشد.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۸

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر گرامی داشت زائرین پس از سفر زیارتی عتبات عالیات با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر زائر بنر گرامی داشت زائر بنر زائرین کربلا طرح لایه باز زائرین کربلا

بنر گرامی داشت زائرین طرح-18 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۸ psd

بنر گرامی داشت زائرین طرح-18 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۸ psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 28 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com