Taking too long? Close loading screen.

.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۰ psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۰ زائر پس از بازگشت از سفر کربلا با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ بنر می باشد.

از ویژگی های این طرح بنر گرامی داشت و خیر مقدم زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر گرامی داشت و خیر مقدم زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده که می توانید به راحتی از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر گرامی داشت و خیر مقدم زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بنر گرامی داشت و خیر مقدم زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۰۰ در ۳۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ بنر می باشد.
  • طرح بنر گرامی داشت زائرین با فرمت psd ارائه شده در این پست اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶۷ مگا بایت می باشد.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۰ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر گرامی داشت و خیر مقدم زائرین با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر زائر کربلا بنر خیر مقدم سفر کربلا طرح لایه باز بنر خیر مقدم مسافران کربلا

بنر گرامی داشت زائرین طرح-10 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۰ psd

بنر گرامی داشت زائرین طرح-10 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۱۰ psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 67 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com