Taking too long? Close loading screen.

.

بنر شهری دهه دوم محرم psd

طرح لایه باز بنر شهری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر شهری دهه دوم محرم با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در مراسمات عزاداری و هیئت ها می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری آماده دهه دوم محرم با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر شهری مناسب برای عزاداری های دهه دوم محرم با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بنر شهری مناسب برای مراسمات عزاداری دهه دوم محرم با فرمت psd بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر شهری مناسب برای عزاداری های دهه دوم محرم با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز بنر شهری مناسب برای مراسمات عزاداری دهه دوم محرم با فرمت psd در سایز ۳۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر شهری مناسب برای مراسمات عزاداری دهه دوم محرم با فرمت psd تنها ۱۴۹ مگا بایت می باشد.

بنر شهری دهه دوم محرم psd

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر شهری مناسب برای مراسمات عزاداری دهه دوم محرم و صفر با فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر محرم بنر محرم صفر بنر لایه باز محرم صفر طرح لایه باز بنر محرم صفر بنر پشت منبر محرم بنر پشت سن محرم صفر

بنر شهری دهه دوم محرم psd
بنر شهری دهه دوم محرم psd

بنر شهری دهه دوم محرم psd
بنر شهری دهه دوم محرم psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 143 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com