Taking too long? Close loading screen.

.

طرح بنر رحلت حضرت محمد psd

طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بنر رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی می باشد.

از ویژگی های این طرح بنر رحلت پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر رحلت پیامبر مکرم اسلام با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بنر رحلت پیامبر مکرم اسلام با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر آماده رحلت پیامبر مکرم اسلام با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم طرح بنر رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۸ مگا بایت می باشد.
  • دانلود طرح لایه باز بنر رحلت حضرت محمد مصطفی در ادامه مطلب در یک فایل zp مقدور است.

طرح بنر رحلت حضرت محمد

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس جهت استفاده در ادارات و موسسات خصوصی پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

رحلت حضرت رسول طرح لایه باز رحلت حضرت رسول بنر رحلت حضرت رسول بنر لایه باز رحلت حضرت محمد طرح لایه باز بنر رحلت پیامبر اسلام

طرح بنر رحلت حضرت محمد psd
طرح بنر رحلت حضرت محمد psd

طرح بنر رحلت حضرت محمد psd
طرح بنر رحلت حضرت محمد psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 48 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com