Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز عید بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث psd

بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث psd

طرح بنر آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های مراکز مذهبی و ادارات می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده بنر استند عید مبعث و ولادت حضرت محمد مصطفی ص با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث با فرمت psd و کیفیت بالا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث با فرمت psd و کیفیت بالا شامل ۴ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر استند عید مبعث و ولادت حضرت محمد مصطفی ص با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۹۰ در ۷۰ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های مذهبی مراکز اداری و موسسات می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر استند ولادت حضرت محمد طرح لایه باز عید مبعث با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث تنها ۳۸ مگا بایت می باشد.

بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش استند ولادت حضرت محمد مصطفی ص طرح لایه باز  عید مبعث با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث psd
بنر استند ولادت حضرت محمد و عید مبعث psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما