Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز المان های مناسب طراحی بروشور خدمات کامپیوتر

المان های مناسب طراحی بروشور خدمات کامپیوتر

 طرح بکگراند به همراه المان های مناسب برای طراحی بروشور های مربوط به شرکت ها و خدمات رایانه ای با کیفیت بالا و فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو.

از ویژگی های این بکگراند به همراه المان های مناسب برای طراحی بروشور خدمات کامپیوتر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این المان های مناسب برای طراحی بروشور شرکت های خدمات کامپیوتر با بکگراند جذاب کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید.
  • فرمت این بکگراند به همراه المان های مناسب برای طراحی بروشور شرکت های خدمات کامپیوتر psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این بکگراند به همراه المان های مناسب برای طراحی بروشور شرکت های خدمات کامپیوتر بیش از 10 لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح کاملا لایه باز بکگراند مناسب برای طراحی بروشور شرکت های خدمات کامپیوتر در سایز 29 سانتیمتر در 21 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi می باشد.
  • حجم این طرح کاملا لایه باز بکگراند مناسب برای طراحی بروشور شرکت های خدمات کامپیوتر تنها 8 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح کاملا لایه باز بکگراند مناسب برای طراحی بروشور شرکت های خدمات کامپیوتر از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

المان مناسب طراحی بروشور خدمات کامپیوتر

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 8 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com