Taking too long? Close loading screen.

.

آیکن نرده های چوبی psd

مجموعه آیکن ارائه شده دراین لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن نرده های چوبی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن نرده  چوبی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن نرده چوبی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه آیکن نرده چوبی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز آیکن نرده چوبی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۹ در ۱۸ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن نرده چوبی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۰ مگا بایت می باشد.

آیکن نرده های چوبی psd

جهت دانلود این مجموعه آیکن نرده های چوبی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید. آیکن نرده آیکن چوب آیکن نرده چوب آیکن نرده سنتی چوب آیکن حصار چوبی

آیکن نرده های چوبی psd
آیکن نرده های چوبی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 40 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما