Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن منو آبشاری طراحی سایت psd

آیکن منو آبشاری طراحی سایت psd

آیکن منو آبشاری طراحی سایت psd

آیکن و المان ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن منو آبشاری مناسب جهت استفاده در طراحی سایت با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن منو آبشاری مناسب برای طراحی سایت با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح آیکن منو آبشاری مناسب برای طراحی سایت با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این مجموعه المان منو آبشاری مناسب برای طراحی سایت با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ در ۲۲ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح المان منو آبشاری مناسب برای طراحی سایت با فرمت psd و بیش از ۷۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • حجم این مجموعه المان
  • منو آبشاری مناسب برای طراحی سایت با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این مجموعه المان منو آبشاری مناسب برای طراحی سایت با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن منو آبشاری طراحی سایت psd
المان منو آبشاری طراحی سایت psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما