Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن لیوان و پارچ کریستالی psd

آیکن لیوان و پارچ کریستالی psd

 مجموعه آیکن ارائه شده در این پست یک مجموعه آیکن لیوان و پارچ کریستالی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن لیوان آیکن پارچ کریستالی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن لیوان آیکن پارچ کریستالی با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت لایه باز و ترانسپارنت بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آیکن لیوان آیکن پارچ کریستالی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • این مجموعه آیکن لیوان آیکن پارچ کریستالی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۷۰ در ۷۰ با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن لیوان آیکن پارچ کریستالی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

آیکن لیوان و پارچ کریستالی

 جهت دانلود این مجموعه آیکن لیوان آیکن پارچ کریستالی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن لیوان و پارچ کریستالی psd
آیکن لیوان و پارچ کریستالی psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما