Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن فانتزی گرافیکی حیوانات psd

آیکن فانتزی گرافیکی حیوانات psd

مجموعه آیکن فانتزی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن فانتزی گرافیکی حیوانات با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه آیکن گرافیکی حیوانات با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپارنت بوده و به راحتی می توانید از آنان در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • مجموعه آیکن گرافیکی فانتزی حیوانات با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست از حیوانات اسب و خر شامل بیش از ۲۵ آیکن تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • مجموعه آیکن گرافیکی فانتزی حیوانات با فرمت psd و کیفیت بالا در یک فایل psd در سایز ۱۰۵ در ۱۷۶ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi جمع آوری شده و اکنون ارائه شده است.
  • حجم این مجموعه آیکن فانتزی گرافیکی حیوانات با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۹ مگا بایت می باشد.

آیکن فانتزی گرافیکی حیوانات

جهت دانلود این مجموعه آیکن آماده فانتزی گرافیکی حیوانات با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن فانتزی گرافیکی حیوانات psd
آیکن فانتزی گرافیکی حیوانات psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com