Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن طراحی سایت با رنگ خاکستری psd

آیکن طراحی سایت با رنگ خاکستری psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه بسیار کامل و کاربردی از آیکن طراحی سایت با رنگ خاکستری با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز آیکن طراحی سایت رنگ خاکستری و آبی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه آیکن مناسب برای طراحی سایت با رنگ خاکستری و آبی با فرمت psd و لایه های کاملا تفکیک شده مناسب برای استفاده در طراحی های گوناگون سایت با کیفیت بالا.
  • این مجموعه لایه باز آیکن مناسب برای طراحی سایت با رنگ خاکستری و آبی با فرمت psd دارای بیش از ۱۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • این مجموعه آیکن مناسب برای طراحی سایت با رنگ خاکستری و آبی با فرمت psd در سایز ۳۸ در ۶۲ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن طراحی سایت رنگ خاکستری و آبی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳ مگا بایت می باشد.

آیکن طراحی سایت با رنگ خاکستری

جهت دانلود این مجموعه آیکن طراحی سایت رنگ خاکستری و آبی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن طراحی سایت با رنگ خاکستری psd
آیکن طراحی سایت با رنگ خاکستری psd


Notice: get_the_author_email از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از get_the_author_meta('email') استفاده نمایید. in /home/vatanpho/public_html/wp-includes/functions.php on line 4565
ابراهیم قلی پور

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 3 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com