Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن شخصیت های کارتونی فانتزی psd

آیکن شخصیت های کارتونی فانتزی psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک آیکن شخصیت های کارتونی فانتزی با فرمت psd مناسب برای طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن شخصیت  کارتونی فانتزی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن شخصیت کارتونی فانتزی و المان های گوناگون مناسب برای طراحی مهد کودک ها با فرمت psd و کاملا لایه باز به صورت ترانسپارنت می باشد.
  • تعداد آیکن و المان های شخصیت های کارتونی و فانتزی ارائه شده در این فایل psd بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و به صورت ترانسپارنت می باشد.
  • این مجموعه آیکن و المان های شخصیت کارتونی فانتزی مناسب برای طراحی های مهد کودک با فرمت psd در سایز ۳۰ در ۴۵ سانتیمتر با رزولیشن ۲۵۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن و المان شخصیت های کارتونی فانتزی مناسب برای طراحی های مهد کودک با فرمت psd تنها ۳۵ مگا بایت می باشد.

آیکن شخصیت های کارتونی فانتزی

جهت دانلود این مجموعه آیکن و المان شخصیت های کارتونی فانتزی با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن شخصیت های کارتونی فانتزی psd
آیکن شخصیت های کارتونی فانتزی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398
دانلود طرح
حجم فایل: 35 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما