Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن دیجیمون طراحی کودکانه psd

آیکن دیجیمون طراحی کودکانه psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن دیجیمون طراحی کودکانه با فرمت psd دارای لایه های کاملا تفکیک شده و مناسب جهت طراحی می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن دیجیمون مناسب برای طراحی کودکانه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن دیجیمون مناسب برای طراحی های کودکانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب برای طراحی های گوناگون کودکانه با کیفیت بسیار بالا می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه آیکن دیجیمون مناسب برای طراحی های کودکانه با فرمت psd بیش از ۱۷ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این مجموعه آیکن دیجیمون مناسب برای طراحی های کودکانه در سایز ۱۵در۲۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون با کیفیت بالا می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن دیجیمون ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو تنها ۵ مگا بایت می باشد.

آیکن دیجیمون طراحی کودکانه

جهت دانلود این مجموعه آیکن دیجیمون ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن دیجیمون طراحی کودکانه psd
آیکن دیجیمون طراحی کودکانه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 5 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما