Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن ترانسپارنت کارتونی گرگ بدجنس psd

آیکن ترانسپارنت کارتونی گرگ بدجنس psd

آیکن ترانسپارنت کارتونی گرگ بدجنس

المان کارتونی

مجموعه المان ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه بسیار کاربردی و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون کودکانه و مهد کودک ها از آیکن ترانسپارنت کارتونی گرگ بدجنس با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون کودکانه می باشد.

از ویژگی های این مجموعه المان ترانسپارنت کارتونی گرافیکی گرگ بدجنس و ناقولا با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه المان و آماده ترانسپارنت کارتونی گرگ بدجنس و ناقولا با فرمت psd و کیفیت بالا در یک فایل psd بوده و به راحتی می توانید در طراحی های گوناگون خود آیکن های موجود در این  مجموعه را مورد استفاده قرار دهید.
  • تعداد المان های کارتونی گرگ بدجنس و ناقولا ارائه شده در این فایل psd با کیفیت بالا و مناسب جهت طراحی های کودکانه گرافیکی شامل بیش از 6 لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در انواع طراحی ها می باشد.
  • مجموعه آیکن گرافیکی کارتونی گرگ ناقلا و بدجنس ارائه شده در این پست با فرمت psd در سایز 21 در 29 سانتیمتر A4 و با رزولیشن 200dpi می باشد که می توانید به راحتی در انواع طراحی های گوناگون خود آن ها را مورد استفاده قرار دهید.
  • لازم به ذکر از تمام المان های موجود در اسکرین شات زیر در یک فایل psd به صورت لایه لایه های ترانسپارنت موجود است.
  • حجم این مجموعه المان و آیکن گرگ ناقلا و بدجنس گرافیکی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 7 مگابایت می باشد.

جهت دانلود این مجموعه المان گرافیکی کارتونی فانتزی از گرگ ناقلا و بدجنس با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن ترانسپارنت کارتونی گرگ بدجنس psd
آیکن ترانسپارنت کارتونی گرگ بدجنس psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 6 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com