Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن اسب در حالت های گوناگون psd

آیکن اسب در حالت های گوناگون psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک آیکن اسب در حالت های گوناگون طراحی شده اسب در حالت های گوناگون با فرمت psd و در لایه های کاملا تفکیک شده مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن اسب در حالت های گوناگون با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه آیکن های ارائه شده از اسب در حالت های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • این مجموعه آیکن های اسب در حالت های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا به شکل طراحی در یک فایل در سایز ۳۰ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi بدون بکگراند مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجوعه آیکن های ارائه شده از اسب طراحی شده در حالت های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن های اسب طراحی شده در حالت های گوناگون حرکتی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۷ مگا بایت می باشد.

آیکن اسب در حالت های گوناگون

جهت دانلود این مجموعه آیکن های ارائه شده از اسب طراحی شده در حالت های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن اسب در حالت های گوناگون psd
آیکن اسب در حالت های گوناگون psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 17 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما